Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
80337

VII Kalsnavas pagasta svētki -fotoJau septīto gadu augusta otrajā sestdienā kalsnavieši  svin savus pagasta svētkus. Ik reiz cenšamies, lai tie būtu daudzveidīgi un interesanti iedzīvotājiem. Bet,lai svētki notiktu, viens vai divi cilvēki tos nenoorganizēs, ir vajadzīga jūsu atsaucība, idejas un brīvprātīgais darbs. Tāpēc vēlamies teikt paldies kalsnaviešiem, kuri bija atsaucīgi organizējot dažādas aktivitātes svētku ietvaros.

 

Leonam Vigulim, kurš organizēja Kalsnavas pagasta  Zoles turnīru.
Sintijai, Santai, Everitai, Gatim par interesantajām bērnu radošajām darbnīcām.
Elvijam Mežaleonam par “ Kalsnavas pludmales volejbola Karalis” turnīru.
Solvitai Vigulei par organizēto auto-fotoorientēšanos pa Kalsnavas  pagastu, kurš bija ļoti aizraujošs, un pie mums tāds notika pirmo reizi.

Paldies smago darbu- veicējiem Reinim, Nikam, Kalvim, Dainim.

Un kā svētki bez kūkām!  Tik gardas kūkas, septītajos svētkos!
Paldies “ Kūku izstādes-degustācijas”  dalībniekiem: Guntai Štikovai, Inesei Kukārei, Ilonai Avotiņai, Ilgai Holstei un Aleksandram Stūrem.

Svētkos ne tikai kūkas, bet arī dziesmas, dejas un jautrība ir nepieciešama. Mēs varam būt lepni, ka Kalsnavā ir tik daudz kolektīvu un talantīgu aktieru, kas vakarā iepriecināja ar koncert uzvedumu “ Īsa pamācība mīlēšanā Kalsnavā” .

Paldies: Folkloras kopai “ Vesetnieki” , SVA “ Vīzija” , vad.Ivetai, SK “ Silvita” , vad.Antrai, VVA “ Kalsnava” , vad.Maritai, JDK “ Kalsnava” , vad Zanei, SDK “ Jāņukalns”  un dāmu deju grupai “ Magnolija”, vad.Aijai.

 

Paldies atsaucīgajiem pašdarbniekiem, kas iejutās lomās: Gatim, Solvitai, Agrim, Dainim Kreilim, Ligitai, Valdim, Aivaram, Dainim Kampem, Sandrai, Indrai,  Atim, Linardam, Salvim, Aijai, Guntai, Marijai, Antrai, Ivetai, Kristīnītei, Vinetai.

Jāsaka  paldies arī kalsnaviešiem Dacei un Andrim Ivanoviem , kuri katru gadu atbalsta pagasta svētkus ar gardajiem kebabiem.

 

Gadā reizi kalsnavieši  pagastā vēlējās izballēties zem klajas debess, bet dabai bija citas domas, un jau otro gadu nācās lustēties kultūras namā. Varbūt citu gadu mums paveiksies!

Ielādēju...
Ielādēju...
Ielādēju... 
      Atpakaļ