Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Notikumi

   
47397

Izskanējuši IV Kalsnavas pagasta svētki8
19.08.2014


 

     Aizvadīti Kalsnavas pagasta ceturtie pagasta svētki. Diena iesākās ar nelielu koncertiņu bērniem,kur savu cirka mākslu rādīja Ļaudonas pagasta pirmskolas izglītības iestādes ‘’Brīnumdārzs’’ bērni ar audzīti Daci.Bija gan kovbojs ar savu zirgu, čūsku un tīģeru dresētāji,gan dziedošie suņi.Pēc koncertiņa bērni tika aicināti piedalīties Kalsnavas svētdienas skolas bērnu un viņu skolotājas Nadjas Niedrītes veidotājā stafetē ‘’Pasaules radīšanas 7 stacijas’’ un Kalsnavas pagasta jauniešu centra rīkotajās atrakcijās, par ko paldies aktīvajam jauniešu centra jaunatnes lietu speciālistam Gatim Teilim un viņa komandai.

Mazliet žēl, ka tik maza iedzīvotāju  atsaucība bija tirdziņā " Izvēlies Kalsnavas preci " . Uz nākamajiem svētkiem būs jādomā kā piesaistīt kalsnaviešus iesaistīties šajā pasākumā.

     Pēcpusdienā kalsnavieši tika aicināti apmeklēt improvizatoru grupas " Spēle"  izrādi,kas arī tika kupli apmeklēta.Varēja arī apskatīt nelielu daļu darbus no izstādes "  tie, kas draudzējas ar otām" . Plašāku darbu klāstu var joprojām apskatīt Kalsnavas pagasta administratīvās ēkas otrā stāva zālē. Iztādē savus darbus piedāvāja bijušie un esošie Kalsnavas iedzīvotāji,kuru vaļasprieks ir gleznošana. Šie mūsu iedzīvotāji tika sumināti gan  dienas , gan vakara pasākumos.

    Vakarā visi tika aicināti uz Kalsnavas pagasta pamatskolas iekšpagalumu, kur koncertu sniedza Kalsnavas pašdarbnieki, jauniešu deju kolektīvs ‘’Kalsnava’’(vadītājs Klāvs Kreilis), sieviešu koris ‘’Silvita’’ (diriģente Antra Āboltiņa), viņām palīdzēja priekšnesumus kuplināt Ainārs Melnbārdis  un dāmu deju grupa ‘’Magnolija’’(vadītāja Aija Kreile). Šogad mums bija arī viesmākslinieki, Vietalvas amatierteātris, kuri izrādīja Baibas Jukņēvičas joku lugu ‘’Ak ,šī jaukā lauku dzīve’’(režisore Agita Lindenberga).

Pēc izrādes kalsnavieši tika aicināti pagastam par godu aizdegt un palaist gaisā lidojošās laternas.

    Dienas noslēgumā visi tika aicināti izdejoties ‘’Kreicburgas ziķeru’’ mūzikas pavadījumā.

                                                                       Kalsnavas kultūras nama direktore Aija Kreile

Ielādēju... 
      Atpakaļ