Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Notikumi

   
84100

1. klases “Svētki Pasaciņai”
14.02.2018


1. klases “Svētki Pasaciņai”

Uzmanību, uzmanību, uzmanību! Pie mums Kalsnavā 9. februārī notika zili brīnumi! Un, kur tad tie brīnumi slēpjas? Pasakās! Tā arī mēs, 1. klases skolēni ar audzinātāju Sandru, meklējām brīnumus, iepazīstot dažādus pasaku tēlus un izceļojot cauri vairākām pasakām.

Tā kā Ābeces gudrības jau esam iepazinuši, rīkojām “pirmīšu” svētkus. Šoreiz ielūkojoties teātra pasaulē, iestudējām ludziņu par brašo Sprīdīti, kurš drosmīgi devās laimi meklēt, savā ceļā satiekot: Sniega karalieni, Sniegbaltīti, septiņus rūķīšus, gariņus un Pelnrušķīti. Plašajos pasaules ceļojumos Sprīdītis saprata, ka savā dzimtajā pusē - Laimīgajā zemē, ir vislabāk. Un mājup atgriežoties viņu jau gaidīja Lienīte. 

Pie 1. klases ciemos bija ieradušies bērnudārza audzēkņi - sagatavošanas grupiņa “Taurenīši”, ar patiešām interesantu bērnu dzejas iestudējumu. “Kāpēcīšu” klase mūs pārsteidza ar aizraujošu pasaku par kaprīzo modeli. 2. klase skolēni mūzikas skaņās iedzīvināja roku lelles. Dziesmu “Pieci pirkstiņi” mums veltīja 3. klase un 4.klases skolēni vēlēja, lai viss notiek un piepildās, dāvinot mums milzīgu, rozā draudzības balonu. Mēs guvām daudz mīļu vēlējumu, saldu dāvaniņu un pozitīvu emociju. 

Skolā pie mums paciemojās PII “Lācīša Pūka” audzinātājas: Dzintra un Ināra, kuras dārziņa gaitās ielika bērnos, ne mazums enerģijas, dzīvesgudrības, labestības, atraktivitātes un mīlestības. Savukārt mazie bērnudārznieki ar savu nākamo skolotāju Maritu un 4. klases skolēniem devās uz skolu, kur sporta zālē notika draudzības stafetes, bet pēc tam iepazina klasi, kura septembrī kļūs par savējo.

Ar to vēl brīnumi nebeidzās! Skolā bija ieradusies visīstākā lapsa, kurai no ķepām bija pasprucis un pazudis Kukulītis. Arī mēs lūkojāmies apkārt, kur viņš varētu būt palicis, bet nekā... Tomēr lapsa bija ļoti dāsna un sacienāja visus ar gardiem našķiem.

Visas dienas garumā bija iespējams aplūkot izstādi “Mana mīļākā grāmatiņa”. 1.-4. klašu skolēni un “Kāpēcīši” atnesa savu mīļāko grāmatiņu. Varēja pavērot un pašķirstīt, cik tās ir daudzveidīgas. 

Uz mūsu svētkiem bija ieradusies pavisam īsta grāmatu feja – bibliotekāre Iluta, ar aicinājumu atrast laiku paviesoties grāmatu valstībā un uzdāvināja katram skolēnam kādas pasakas ilustrāciju krāsošanai.

Mēs sakām lielu Paldies: mūzikas skolotājai Ilgai par skanīgajām dziesmām, Norai un Gatim par viesmīlīgo uzņemšanu kultūras namā un mūzikas atskaņošanu, bibliotekārei Ilutai par laika veltīšanu mums savā darba dienas ritmā, sākumskolai un “Kāpēcīšiem”  ar audzinātājām par jaukajiem priekšnesumiem, skolas direktorei Guntai par atzinīgajiem vārdiem un pārsteigumiem, mazajiem bērnudārzniekiem un audzītēm par mundro un drosmīgo uzstāšanos, kā arī audzinātājām Dzintrai un Inārai, ka paviesojās pie mums. Paldies 1. klases bērnu vecākiem par atbalstu!

Vēlreiz sirsnīgs Paldies visiem un uz SADARBĪBU!

1. klases audzinātāja Sandra Kukāre

Ielādēju... 
      Atpakaļ