Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

Raganu slotu balle-2020

Lasīt vairāk ...


Spēlfilma MAIŅA, Kalsnavas kultūras namā

“Maiņa” ir mūsdienu drāma ar kriminālfilmas elementiem, kuras centrā ir jauna taksista dzīve vienas nakts ietvaros, kurā, izmisuma vadīts, viņš pazaudē jebkādu morālo kompasu un tiek ierauts pilsētas kriminogēnās vides peripetijās, no kurām izkļūt ir sarežģītāk nekā tajās iekļūt. Filmā tiks stāstīts par galvenā varoņa paaudzi, kas piedzimusi īsi pirms Latvijas neatkarības, piedzīvojusi neatkarības atgūšanu un kolorīto pārmaiņu laiku, kad ikviens varēja un mēģināja kļūt par kaut ko jaunu/citu, lai iegūtu kaut nelielu riekšavu no kapitālisma piedāvātās labās dzīves. Tomēr filmas ideja aptver plašāku paaudzes raksturojumu un tiecas parādīt, kā jaunajos dzīves apstākļos izvēlējušies dzīvot dažādos laikos augušās paaudzes konkrētā sociālā vidē, liekot aizdomāties par personīgajām izvēlēm krīzes situācijās un morālo vērtību krīzi sabiedrībā. Spēlfilmas stāstā ietvertie krimināldrāmas elementi potenciāli spēs piesaistīt plašu skatītāju auditoru, tai skaitā arī jauniešus. Filmas sižets aizgūts no reāliem Latvijas taksistu stāstiem un dokumentāliem notikumiem.Kalsnava kultūras namā izstāde KALENDĀRISkanošo trauku terapijas seanssATKLĀTAIS MADONAS ČEMPIONĀTS Zoles turnīrā

REITINGA: 31.10.2020

 ATKLĀTAIS MADONAS ČEMPIONĀTS

Zoles turnīrā,

 Madonas novads, Jaunkalsnava,Vesetas ielā-8

Kalsnavas kultūras  namā,

 F20+5/1 sākums plkst.10:00,

 informācija – 29196702 LeonsSvecīšu vakars Kalsnavas pagasta kaposKeramikas otrā nodarbība pieaugušajiemVeidosim foro izstādi kopā!
Laba ziņa visiem, kas ilgojās pēc veselīgas izkustēšanās! Ar 9.septembri, trešdienu vakaros tiekamies Kalsnavas pamatskolas sporta zālē. Līdzi jāņem vingrošanas paklājiņš!Mūžībā aizgājuši

Lasīt vairāk ...


“Lācīša Pūka” skats nākotnē…..

Lasīt vairāk ...


FOTO NO KALSNAVAS PAGASTA SVĒTKIEM

Lasīt vairāk ...


KALSNAVAS AVĪZE

Lasīt vairāk ...


Madonas Kārtības policijas nodaļa informē

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoru pieņemšanas novados un pagastos netiek organizētas, pamatojoties uz Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu 2.panta pirmās daļas 1. un 2.punktu.
Lūgums iedzīvotājus izmantot Valsts policijas palīdzības tālruni: 110.
Nepieciešamības gadījumā iedzīvotājiemir tiesības arī rakstveidā sniegt ziņas Valsts policijai, nosūtot rakstisku iesniegumu pa pastu, e-pastu vai portālā www.latvija.lv. 


Padomi lauksaimnieku īpašumu drošībai

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2020 (23)   
2019 (23)   
2018 (26)   
2017 (36)   
2016 (33)   
2015 (29)   
2014 (36)   
2013 (33)   
2012 (18)