Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
126353

Tilta pārbūve pār Vesetas upiUZSĀKUSIES TILTA PĀR VESETAS UPI JAUNKALSNAVĀ PĀRBŪVE


Augustā uzsākti būvdarbi projektam „Tilta pār Vesetas upi Pārupes ielā, Jaunkalsnavā, Kalsnavas pagastā, Madonas novadā, pārbūve”.
Lai nodrošinātu tilta drošu ekspluatāciju un nenāktos uzstādīt masas ierobežojumus, kas ietekmētu pāri tiltam strādājošos uzņēmumus un pagasta iedzīvotājus, nepieciešama tilta pārbūve.
Projektā paredzēts veikt esošā tilta nojaukšanas un jauna tilta būvniecības darbus. Jaunā tilta konstrukcijas nestspēja paredzēta atbilstoši patreiz spēkā esošajā standartā noteiktajām slodzēm. Jaunajam tiltam paredzētais brauktuves platums ir 7,5 m un ietves platums 1,5 m. Kopējais tilta garums – 26,5 m.

Darbus veic SIA “BŪVINŽENIERIS”, būvuzraudzību -  SIA "SISTĒMEKSPERTS" un autoruzraudzību – SIA “Ceļuprojekts”.

Projekta kopējās izmaksas ir 873 727,41 eiro, no tām valsts mērķdotācija 735 777,34 eiro, pašvaldības līdzfinansējums 137 950,07 eiro.

Informējam, ka būvdarbu laikā satiksme un gājēju kustība tiks organizēta pa pagaidu ceļu un tiltu (nestspēja K44 – 44t transporta līdzeklis), kas novietots augšteces pusē blakus esošajam tiltam. Sakarā ar būvdarbiem Jaunkalsnavā būs pastiprināta smago automašīnu un būvniecības tehnikas kustība, tāpēc aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un ar sapratni uzņemt paredzētos būvdarbus.


Informāciju sagatavoja: Klinta Galeja

Projektu ieviešanas nodaļas

Projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste
 
      Atpakaļ