Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
23963

Kalsnavas pašdarbnieki piedalās.... Šovasar visā Latvijā ieskandinās nākamos Dziesmu un deju svētkus.

 
         Nākamgad XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos dosimies uz Rīgu, taču šogad svētkus ieskandināsim reģionos visā Latvijā. No rietumiem uz austrumiem, no ziemeļiem uz dienvidiem! Dziesmu svētku ieskaņu koncerti notiks visās debess pusēs!
2012. gada 26. maijā plkst. 18.00 Latvijas senioru dziedātāji un dejotāji tiksies Saulkrastu estrādē Senioru dziesmu un deju dienas koncertā „Zem treju loku varavīkšņu tilta”.

Svētkos piedalīsies ap 50 deju kolektīvu un 40 koru, kas izdziedās un izdejos arī daļu no 2013. gada Dziesmu un deju svētku senioru kolektīvu repertuāra. Mūsu senioru deju kolektīvs "Jāņukalns" kopā ar vadītāju Aiju Kreili arī dosies uz Saulkrastiem, lai piedalītos senioru svētkos.

         Dziesmu svētku ieskaņas koncerts notiks mūsu kaimiņu novadā Ērgļos, brāļu Jurjānu memoriālajā muzejā "Meņģeļi" 2.jūnijā plkst.18.00. 3000 Latvijas sieviešu un vīru koru dziedātāji, pūtēju orķestri no Madonas, Birzgales, Ciemupes un Madlienas piedalīsies svētkos.Kalsnavu pārstāvēs sieviešu koris "Silvita" un diriģente Antra Āboltiņa.

        Mūsu jaunākās paaudzes deju kolektīvi piedalīsies Latvijas skolu jaunatnes deju festivālā LATVJU BĒRNI DANCI VEDA "Burvju stabulīte" Gulbenē 2.jūnijā. Kalsnavas pamatskolu pārstāvēs  1.-3.un 4.-6.klašu deju kolektīvi kopā ar vadītāju Noru Kampi.
Piedalīsies:
3 261 dejotāji, 176 - deju kolektīvi
no 22 Latvijas novadiem un 2 pilsētām
 no Aglonas, Alūksnes, Babītes, Balvu, Cesvaines, Ciblas, Gulbenes, Ilūkstes, Kārsavas, Ķeguma,  Lielvārdes, Lubānas, Ludzas, Madonas, Mālpils, Preiļu, Riebiņu, Rēzeknes, Rugāju, Varakļānu, Viļakas, Viļānu novadiem; Daugavpils,  Valmieras pilsētām; viesi no Pleskavas apgabala (Krievija) un  Svenčionis rajona (Lietuva).

       Dāmu deju grupa "Magnolija" un vadītāja Aija Kreile  2.jūnijā ir uzaicinātas uz Aknīstes novada svētkiem "...kopā vienā vainagā". Dāmas ar savu dejotprieku un eleganci priecēs Aknīstes novada ļaudis svētkos.

Raitu dejas soli un skanīgas balsis mūsu pašdarbniekiem!

Nora Kampe.

 
 
      Atpakaļ