Kalsnavas pagasta pārvalde

Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,

Aktualitātes

119912

AICINA DARBĀ REMONTSTRĀDNIEKU!

Madonas novada Kalsnavas pagasta pārvaldes Īpašumu uzturēšanas nodaļa aicina atkāroti darbā remontstrādnieku, uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

-       Vidējā profesionālā izglītība;

-       Darba pieredze telpu remontdarbos tiks uzskatīta par priekšrocību;

-       Spēja veikt fiziski smagu darbu;

-       Pozitīva attieksme pret darbu, kārtīgums, precizitāte;

-       Motivācija un pašiniciatīva darbu izpildē;

-       Sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts.

Pienākumi:

-       Veikt vienkāršus ēku kosmētiskos remontdarbus;

-       Veikt inventāra, ierīču un sadzīves priekšmetu remontdarbus, operatīvi novērst bojājumus;

-       Veikt santehnikas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu remontdarbus;

-       Veikt citus darbus, pamatojoties uz tiešā vadītāja doto rīkojumu, lai sasniegtu darba mērķus;

Piedāvājam:

-       Darbu uz nenoteiktu laiku;

-       Darbs uz 1 slodzi ( 40 stundas nedēļā)

-       Amata alga bruto EUR 695.00 mēnesī

Pieteikums sastāv no:

-       Profesionālās dzīves apraksts (CV);

-       Pieteikums- Motivācijas vēstule;

Dokumenti jāiesniedz līdz 2022.gada 11.marta plkst.12.00, nosūtot elektroniski kalsnava@madona.lv.

Darba uzsākšana ar 2022.gada 14.martu

Papildus informācija: Īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājs Māris Stiprais, kontakttelefons: 29252901.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, Madonas novada pašvaldība informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pieteikšanās norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Madonas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000054572, adrese Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads, LV-4801;

Papildu regulas 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt rakstot uz e-pasta adresi datuaizsardziba@madona.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 64860090