Kalsnavas pagasta pārvalde

Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,

Aktualitātes

127426

Aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU

Kalsnavas pirmsskolas izglītības iestāde “Lācītis Pūks”

aicina darbā

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU​

Darba pienākumi:

=       īstenot pirmsskolas izglītības programmu;

=       nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti;

=       izvērtēt savu profesionālo darbību, izvirzīt turpmākās darbības mērķus
sadarboties ar Iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;

=       veikt ierakstus iestādes obligātajā dokumentācijā un e-klasē;

=       Līdzdarboties izglītības iestādes darbības plānošanā un rezultātu izvērtēšanā;

=       Pilnveidot pedagoģisko kompetenci

Prasības kandidātiem:

=       izglītības atbilstoša Ministru kabineta noteikumi Nr. 569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību", 5. punkts. https://likumi.lv/ta/id/301572#p5

=       vēlama pieredze pirmsskolā;

=       labas komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā;

Mēs piedāvājam:

• darbu uz 1 slodzi (profesijas klasifikatora kods 2342 01)

• amatalgu 1070 EUR mēnesī (bruto) (40 h nedēļā)

• interesantu, radošu un atbildīgu darbu radošā kolektīvā.

Darba vietas adrese:“Dzirkstīte”, Aiviekste, Kalsnavas pagasts, Madonas novads

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 2022.gada 30.janvārim

uz e-pastu: lacitispuks@madona.lv  ar norādi "Pirmsskolas izglītības skolotājs".

Uzziņas pa tālruni: 20371492