Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+371 6480 7250,
+371 6480 7253,
kalsnava@madona.lv, kalsnavalv@inbox.lv
 
 

Māmiņu un bēbīšu centrs

 

Māmiņu un bēbīšu centrs

Izveidots: 04.07.2012. projekta „Māmiņas un bērna labklājībai” ietvaros, kas īstenots ar Borisa un Ināras Teterevu fonda finansiālu atbalstu un to administrē Latvijas kopienu iniciatīvu fonds īstenotās programmas „Palīdzēsim māmiņai III” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 2000Ls, no kurām 200Ls ir Kalsnavas pagasta pārvaldes līdzfinansējums.
Māmiņu un bēbīšu centra izveidotāja biedrības „Kalsnavas jaunieši”
biedre- Linda Ūdre-Rizga.
Adrese: Vesetas iela 4, Madonas novads, Kalsnavas pagasts, Jaunkalsnava LV- 4860
Piedalies diskusijās:
http://www.draugiem.lv/group/18395419/maminu-un-bebisu-centrs-jaunkalsnava/


Centriņā gaidīsim vecākus ar bērniņiem:
0trdienās -  16.00-18.00
;
Sestdienās 10.00.-12.00.

 Mērķis- stiprināt jauno māmiņu, tajā skaitā nepilngadīgo māmiņu un sociālā riska ģimeņu māmiņu, grūtnieču saikni ar sabiedrību, iesaistīšanos sabiedrības procesos, laikā, kad viņas atrodas pirms dzemdību, pēc dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājumā, līdz bērna 3,6 gadu vecumam.

Kopš mums ir savs centriņš- esam sadraudzējušās ar sava pagasta jaunajām māmiņā, ieguvušas jaunus draugus sev un bērniem, mūsu mazuļi ir kļuvuši atvērtāki un prot draudzēties ar citiem. Kā atzīst Rainera mamma Solvita: „Bērns pats jau zina ceļu uz centriņu un labprāt dodas uz turieni, pat tajās dienās, kad tas ir slēgts.” Henrija mamma Velga: „ Esmu ieguvusi jaunas draudzenes. Bērns ir sadraudzējies ar citiem bērniem, apguvis dažādas jaunas, interesantas un attīstošas mantas un rotaļlietas. Ir iegūta lieliska iespēja spēlēties ar dažādām mantām, kādas man nebūtu „pa kabatai”. Katra centriņa apmeklēšanas reize izvēršas par nelieliem svētkiem.”

Māmiņu un bēbīšu centra aktivitātes devušas impulsu jaunajām māmiņām būt aktīvām un meklēt iespējas finansu piesaistīšanai, lai arī turpmāk varētu veidot izglītojošas nodarbības un organizēt pasākumus.